• 99/10/21 - 08:30
  • تعداد بازدید : 802
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور عنوان کرد:

کار تیمی و از خود گذشتگی در مجموعه دامپزشکی خراسان جنوبی بی نظیر بود

معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور با کارکنان دامپزشکی استان خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی ، دکتر سید بهمن نقیبی معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور با حضور در اداره کل دامپزشکی استان با همکاران خود در خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد.

نقیبی که چند روزی است به علت شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان در سه واحد مرغداری در شهرستان های بیرجند و خوسف میهمان خراسان جنوبی است از تلاش های کارکنان دامپزشکی استان در این مدت تقدیر و تشکر کرد .

وی گفت : کار تیمی و از خود گذشتکی کارکنان دامپزشکی استان بی نظیر بود و از نزدیک شاهد سخت کوشی و تلاش شبانه روزی همکاران در این استان بودم .

نقیبی گفت : قطعا این همه تلاش ها و از خود گذشتگی ها پیش خداوند متعال بی جواب نخواهد ماند.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : باید با آماده باش کامل و تیم های واکنش سریع هر لحظه آماده این چنین رخداد هایی باشیم .

در ابتدای این جلسه نیز دکتر محمد اصغر زاده مدیر کل دامپزشکی استان ضمن خیر مقدم ، از تلاش های خالصانه همکاران خود تقدیر و تشکر کرد و گفت :در زمان بحران و سختی میتوان عیار نیروهای جهادی و از خود گذشته را سنجید.

در بخش دیگری از جلسه دکتر بخشی معاونت سلامت دامپزشکی استان و دکتر علیزاده ریاست شبکه دامپزشکی بیرجند هر یک گزارشی از اقدامات صورت گرفته را ارایه دادند.

در این جلسه کلیپی از زحمات شبانه روزی همکاران نیز پخش گردید که بار دیگر یاد آور زحمات مجموعه دامپزشکی استان را به نمایش گذاشت.

 

 

  • گروه خبری : اخبار استان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 258988
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید