• 1402/11/21 - 10:42
  • تعداد بازدید: 4090
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

گسترش همکاری های دو جانبه میان ایران و روسیه

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، در نشستی که با حضور دکتر مجتبی نوروزی معاون وزیر و  رییس سازمان دامپزشکی  ایران و رییس سرویس فدرال دامپزشکی و قرنطینه نباتی فدراسیون روسیه(روسلخوزنادزور)دکتر سرگئی دانکورت در مسکو برگزار گردید رییس سازمان دامپزشکی ایران خواستار  گسترش همکاری های دو جانبه و رفع محدودیت های صادراتی در خصوص لبنیات و محصولات شیلاتی به کشور روسیه شدند. 
 
در این جلسه یادداشت تفاهم همکاری در زمینه قرنطینه دامپزشکی ، حفظ نباتات و گسترش همکاری های دو کشور در زمینه واردات و صادرات توسط دکتر نوروزی و دکتر دانکورت امضا شد.
 
لازم به ذکر است در راستای این سفر جلسات فنی و کارشناسی با حضور دکتر اختیارزاده معاون بهداشتی و پیشگیری و دکتر ساونکوف رییس بخش دامپزشکی و معاون رییس سرویس فدرال دامپزشکی و قرنطینه نباتی فدراسیون روسیه در راستای حل مشکلات صادرات لبنیات و آبزیان ایران به فدراسیون روسیه برگزار شد و مقرر گردید در جهت رفع مشکلات جلسات فنی مداوم به صورت انلاین در هفته های آتی بین دو کشور برگزار گردد.
 
 
لازم به ذکر است دکتر پیمان پاک قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور تجارت وبازرگانی و دکتر جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه در  این جلسه حضور داشتند
  • گروه خبری: اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 314975
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

تصاویر

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه