• 1403/04/10 - 10:15
  • تعداد بازدید: 207
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست معاونت بهداشت و مدیریت بیماریهای مشترک سازمان دامپزشکی :

برگزاری دوره آموزشی تئوری و عملی کنترل و پیشگیری از بیماری هاری

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر کریم امیری سرپرست معاونت بهداشت و مدیریت بیماریهای مشترک دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی این سازمان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان دامپزشکی کشور گفت: برنامه آموزشی در خصوص کنترل و پیشگیری از بیماری هاری بصورت تئوری و عملی برای تمام کارشناسان دامپزشکی سراسر کشور برگزار گردید .


دکتر کریم امیری گفت : با توجه به اهمیت موضوع آموزش بعنوان یکی از الویت های سازمان دامپزشکی با همکاری گروه آموزش ، ترویج و پژوهش های این سازمان دوره آموزشی مورد نظر برای آشنایی بیشتر با بیماری هاری و راههای کنترل و پیشگیری و تشخیص از بیماری برای تمام کارشناسان سازمان دامپزشکی در سراسر کشور برگزار گردید .


وی افزود : دوره آموزشی مورد نظر بصورت تئوری و عملی بوده و در پایان دوره نیز آزمون پایان دوره از شرکت کنندگان گرفته و گواهی آموزشی برای همکارانی که دوره را با موفقیت طی می کنند صادر می شود .


دکتر کریم امیری خاطر نشان کرد: برنامه های آموزشی و ترویجی بعنوان یکی از ارکان چهارگانه و موثر کنترل و پیشگیری از بیماریهای دامی محسوب شده و در کنار واکسیناسیون ، مراقبت وامنیت زیستی چارچوبی کامل از کنترل و پیشگیری را ارائه می دهد و بر همین اساس دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی سازمان دامپزشکی در اینخصوص پیشگام بوده و مقوله آموزش را بعنوان یک الویت برمی شمارد .

  • گروه خبری: اخبار داخلی
  • کد خبر : 321921
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه