• 1400/10/15 - 12:19
  • تعداد بازدید : 31
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان دامپزشکی کشور، مدیرکل دامپزشکی استان تهران، مسئول حوزه نمایندگی ولی اداره کل:

مراسم شهادت حضرت زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی برگزارشد

مراسم شهادت حضرت زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور، مدیرکل دامپزشکی استان تهران، مسئول حوزه نمایندگی ولی در اداره کل، معاون توسعه و منابع و سایر روسا و پرسنل در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران مراسم گرامیداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با حضور دکتر حسینی قدم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور، دکتر سید علی سیدعلی بابائی مدیرکل دامپزشکی استان تهران، حجت الاسلام والمسلین احمد یوسفی نیا مسئول حوزه نمایندگی ولی در اداره کل، مهندس محمد رحیمی معاون توسعه و منابع و سایر روسا و پرسنل در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزارشد.
درابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلین حسینی مقدم  با تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با اشاره به زندگی حضرت زهرا(س) دو ویژگی این بانوی بزرگ را تعیین کننده  برشمرد و افزود اولین ویژگی بارز این بانوی گرامی معرفت و آگاهی اوست و دومین آن صبر و استقامت آن حضرت است.
این مقام مسئول در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص مکتب شهید سلیمانی گفت: هرکسی میخواهد در آزمونهای سخت الهی پیروز شود باید در راه این سردار بزرگ انقلاب قدم بردارد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان در ادامه با اشاره به دیگر خصوصیات برجسته این شهید افزود: سردار سلیمانی در سخت ترین میدانها جلوتر از بقیه بود . وی درسیل ، زلزله ، محرومیت ها ، میدانهای نبرد همیشه حاضر بود.
در ادامه : دکتر سید علی سیدعلی بابائی مدیرکل دامپزشکی استان تهران ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و دومین سالگرد سردار دلها ،مرد میدان بودن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود تمامی کشورهای اسلامی دنیا متاثر از مکتب اوست.این مقام مسئول در ادامه گفت: هرکسی میخواهد در جهت اهداف سردار دلها حرکت کند باید وظایفی که آن محول شده را به نحو صحیح و با درنظر گرفتن رضای خدا و خلق انجام دهد. وی درپایان ویژگهای حضرت زهرا (س) را برای حاضرین در مراسم تبین کرد.
پایان مراسم با مداحی مداحان اهل بیت خاتمه یافت
  • گروه خبری : اخبار داخلی
  • کد خبر : 280559
کلمات کلیدی
relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

relation2 روابط عمومی (حامد فاضلی)

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه