• 1403/04/05 - 09:47
  • تعداد بازدید: 153
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک دکتر نوروزی به مناسبت فرارسیدن «عید سعید غدیر خم»

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، متن این پیام به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
«منْ کنْت موْلاه فهذا علیٌّ موْلاه»
 
عید سعید غدیر؛ «عیدالله‌الاکبر»، «یوم العهد المعهود» و «یوم المیثاق المأخوذ» است.
 
عید غدیر؛ روز اکمال دین و اتمام نعمت در سایه سار امامت و ولایت و سرچشمه جوشان حقیقت و عدالت است تا نهال حق جویی و دیانت را پرثمر سازد.
 
عید غدیر؛ بزرگترین عید تاریخ و عظیم‌ترین واقعه بشریت و روز مخابره مهمترین خبر عالم و نبأ عظیم است که خداوند متعال هستی را مبتنی بر آن خلق کرد.
 
واقعه باشکوه غدیر؛ نشانه و رمزی از تداوم خط نبوت و نقطه تلاقی آن با امامت و ولایت است که راه رسیدن به سعادت، تکمیل دین و چگونه زیستن را معنا می بخشد.
 
واقعه عظیم غدیرخم؛ آغازی دیگر برای نوشیدن از چشمه سار زلال حقیقت است که پس از مناسک حج، عیار تهذیب نفس با آن سنجیده می شود؛ جریانی تاریخی که ابتدایش مدینه، میانه اش کربلا و انتهایش به ظهور ذخیره الهی می انجامد؛ چنان که تداوم رسالت حضرت محمد (ص) در ولایت امام علی (ع) و پذیرش بی چون و چرای پیشوایی او توسط همه مسلمانان و آزاد اندیشان جهان است.
 
اینجانب عید سعید غدیر خم را به محضر مبارک امام عصر حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و عموم مسلمانان و شیعیان جهان به ویژه همکاران عزیزم در خانواده بزرگ سازمان دامپزشکی کشور، تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم که خداوند متعال به همه ما، توفیق خدمت و تلاش در جهت زنده نگه داشتن و پاسداشت واقعه عظیم غدیر و مسأله امامت و ولایت که همانا زنده نگه داشتن اسلام ناب محمدی (ص) است را عطا فرماید.
 
دکتر مجتبی نوروزی 
معاون وزیر و رییس سازمان دامپزشکی کشور
  • گروه خبری: اخبار داخلی,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 321760
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه