• 1402/11/21 - 00:17
  • تعداد بازدید: 4083
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر تشریح کرد:

اقدامات انجام شده و در دست اجرای سازمان دامپزشکی کشور در دهه فجر

رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر از اهم اقدامات انجام شده و در دست اقدام تا سالگرد پیروزی انقلاب در 22 بهمن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر "امین اسدی"، مدیر روابط عمومی این سازمان و رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر، ضمن تبریک فرارسیدن روز مبعث و گذراندن این ایام پرافتخار به هم میهنان، اهم اقدامات انجام شده و در دست اقدام تا سالگرد پیروزی انقلاب در روز 22 بهمن را تشریح کرد.
 
مشاور معاون وزیر با بیان اینکه یکی از اقدامات صورت گرفته، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت در چهل و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی در حوزه دامپزشکی بوده است گفت: همچنین در این راستا تمام ادارات کل دامپزشکی استان‌ها و ستاد مرکزی برای گرامیداشت این ایام مبارک فضاسازی و آراسته به هر آنچه بوی خوش انقلاب را به مشام بازدیدکنندگان و ارباب رجوع و همکاران می‌رساند گردید.
 
دکتر اسدی انجام میثاق با شهدا و تشویق فرهنگ ارزشمند شهادت‌طلبی را از دیگر اقدامات این سازمان در این دهه برشمرد و افزود: در این راستا با خانواده معزّز شهدا در تهران و استانها دیدارهایی صورت گرفت و یاد و نام ارزشمند آنها گرامی داشته شد.
 
برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی دیگر اقداماتی بود که دکتر اسدی در خصوص برنامه های این ایام نام برد که نمونه ای از آن هم تجلیل از مردان و زنان برگزیده و برنده در مسابقات میز بود.
 
رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر در سازمان دامپزشکی کشور با اعلام افتتاح پروژه‌های متعدد در حوزه دامپزشکی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان و معاونان و همچنین مدیران ادارات کل استانی گفت: ملاقات‌های مردمی و برپایی میزخدمت که در نمازجمعه آدینه 20 بهمن 1402 تدارک دیده شده، از دیگر اقدامات تدارک دیده شده است که ارائه گردید. کما اینکه با برنامه ریزی صورت گرفته همکاران ستادی و استانی دامپزشکی حضور پرشوری در صفوف دشمن شکن روز 22 بهمن خواهند داشت.
 
وی با تاکید بر اهمیت جهاد دامپزشکی و خدمات رایگان آن به روستاییان و عشایر در مناطق صعب‌العبور در ایام الله دهه فجر تحت عنوان رزمایش جهادی شهدای راه قدس نام برد.
  • گروه خبری: اخبار اسلایدر,اخبار روابط عمومی
  • کد خبر : 314927
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه