• 1402/11/18 - 06:43
  • تعداد بازدید: 2128
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری رزمایش جهاد دامپزشکی استان یزد

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علی فاتحی نیا؛ مدیرکل دامپزشکی استان ضمن تبریک دهه مبارک فجر از برگزاری اردوی جهاد دامپزشکی به مناسبت گرامیداشت این ایام در دهستان نصرآباد شهرستان تفت خبر داد.
 
وی افزود: در راستای سیاست‌های مدون سازمان دامپزشکی کشور و مصادف با ایام الله دهه فجر با هدف پیشگیری از بیماری‌های واگیردار دامی و همچنین بیماری‌های مشترک بین انسان و دام از جمله هاری و به منظور ارائه خدمات دامپزشکی رایگان به مناطق کم برخوردار، اردوی جهادی دامپزشکی در دهستان نصر آباد از توابع شهرستان  صبح امروز آغاز به کار کردتفت برگزار گردید.
 
این اردوی جهادی در قالب 8 اکیپ دامپزشکی با هدف واکسیناسیون دام سبک روستایی، واکسیناسیون هاری سگهای نگهبان و گله، سم پاشی بدن دام ، ویزیت، مشاوره وآموزش به صورت کاملاً رایگان ارایه می گردد.
 
همچنین دکتر مهدی ابراهیمی جعفری مشاور معاون وزیر و مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان دامپزشکی کشور گفت : در راستای سیاستهای سازمان دامپزشکی کشور و مصادف با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی بوجود آمد با حضور در مناطق محروم شهرستان تفت خدمات مورد نیاز افراد محروم و نیازمند در حوزه‌ دامپزشکی بطور رایگان توسط اکیپ های جهادگر دامپزشکی استان یزد ارائه نمایند و امید است بالغ بر 5000 راس دام سبک روستایی در این مناطق با اجرای واکسیناسیون ایمن شوند.
 
لازم به ذکر است دکتر مهدی ابراهیمی جعفری؛ مشاور معاون وزیر و مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان دامپزشکی، دکتر علی فاتحی نیا؛مدیرکل دامپزشکی استان و جمعی از همکاران حاضر در این اردو با مادر شهید والامقام مهدی ابوطالبی دیدار کردند.
 
دکتر ابراهیمی جعفری در این دیدار ضمن تاکید بر ضرورت بهره مندی از دعای خیر خانواده های شهدا در حق تمامی مسئولین کشور گفت: وجود گرانقدر خانواده های شهدا نعمت و برکت بزرگی برای جامعه ماست و ما بایستی از دعای خیر این عزیزان بهره مند شویم.
  • گروه خبری: اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 314807
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

تصاویر

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه