• 1402/11/21 - 00:19
  • تعداد بازدید: 4210
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تقدیر از کارکنان سازمان دامپزشکی کشور توسط معاون وزیر و رئیس سازمان در دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور متن تقدیر به شرح ذیل است: 
 
پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، نگینی درخشان در تاریخ معاصر ایران است، این پیروزی، نماد غلبه اراده پولادین ملتی است که با دست‌های خالی و عزمی راسخ، کاخ‌های پر زروزیور رژیم طاغوت و سرسپردگی شاه ایران در برابر بیگانگان را برنتابید و با مشت‌های گره‌کرده تا ثبت پیروزی انقلاب بر جریده تاریخ ایستادگی کرد.
 
 انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با رهبری داهیانه بنیان‌گذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره)، با تکیه‌بر ازخودگذشتگی و شهامت و خون جوانان وطن، اراده پولادین ملت و الهام گرفتن از نهضت عاشورا شکل گرفت و مردمان ایران‌زمین برای تحقق آرمان‌هایشان با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» پا به میدان گذاشتند و لحظه‌ای از خواسته خود عقب‌نشینی نکردند.
 
بدینوسیله از زحمات همه همکاران سازمان دامپزشکی کشور در حوزه  تأمین بهداشت دام، بهداشت عمومی جامعه و امنیت غذایی در سطح کشور تقدیر و تشکر می نمایم. 
 
بدون شک توسعه خدمات بهداشتی و نظارتی دامپزشکی زمینه ساز حفظ و حراست از سرمایه دامی، بستر سازی برای سرمایه گذاری بیشتر، تأمین امنیت و سلامت غذایی و ارتقاء سطح بهداشت عمومی جامعه خواهد گردید و این مهم در سطح کشور بدون تلاش خدمتگزاران گمنام دامپزشکی میسر نخواهد شد.
 
سلامتی، موفقیت و بهروزی روز افزون همگان را در تمام مراحل زندگی از حضرت دوست مسئلت دارم.
 
دکتر مجتبی نوروزی
معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور
  • گروه خبری: اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 314928
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه