• 1402/11/17 - 11:40
  • تعداد بازدید: 1762
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حضور مدیرکل دفتر دارو و درمان سازمان دامپزشکی کشور در رزمایش جهاد دامپزشکی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور ،دکتر حسینی مدیرکل دارو و درمان سازمان با اعلام این خبر افزود: برگزاری اردوی جهاد دامپزشکی استان سمنان تحت عنوان رزمایش شهدای راه قدس به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در استان سمنان اجرا شد.


وی افزود: این رزمایش به منظور خدمت رسانی به بهره برداران مناطق کمتر توسعه یافته و کم برخوردار در روستای لاسجرد از توابع شهرستان سرخه با همکاری دستگاه های اجرایی مربوطه در مورخه ۱۶ بهمن ماه سال جاری به مناسبت گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی صورت پذیرفت.


ذیل برگزاری این رزمایش دکتر حسینی مدیرکل دارو و درمان سازمان دامپزشکی کشور با حضور در این رزمایش عنوان کرد: جهاد دامپزشکی جلوه‌ای از تفکر خدمتگزاری بوده که در راستای برقراری عدالت اجتماعی و ارائه خدمت به جامعه هدف به دنبال نهادینه کردن توسعه خدمات به بهره برداران مناطق محروم و کمتر توسعه یافته میباشد.


جهاد دامپزشکی استان سمنان تحت عنوان رزمایش شهدای راه قدس در ۵ محور عملیاتی شامل: سمپاشی دام و اماکن دامی، واکسیناسیون رایگان دام سبک، واکسیناسیون رایگان طیور بومی روستایی، برگزاری دوره‌های آموزشی و ترویجی برای بهره‌برداران و همچنین معاینه و درمان رایگان دامها با در اختیار قراردادن رایگان دارو و مکمل به بهره برداران جامعه هدف صورت پذیرفت.


وی در ادامه گفت: یکی از ماموریت‌های اصلی سازمان دامپزشکی پیشگیری از بیماری‌های مشترک انسان و دام بوده و برنامه ریزی و اقدامات موثری در این حوزه در دست اجرا میباشد و از همه توان و امکانات برای مقابله با بیماری‌ها ضمن بهره گیری از آموزش و ترویج اصول بهداشتی به بهره برداران به کار گرفته خواهد شد.


دکتر حسینی در پایان با بیان اینکه خدمت همچنان ادامه دارد تصریح کرد: با بکارگیری امکانات و همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط با اولویت پیشگیری این بیماری‌ها و خدمت به جامعه هدف در مناطق کمتر توسعه یافته با برگزاری اردو و رزمایش‌ جهاد دامپزشکی در سطح کشور گستره خدمات بیشتر خواهد شد.

  • گروه خبری: دفتر امور دارو و درمان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 314769
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

تصاویر

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه