• 1403/04/14 - 17:58
  • تعداد بازدید: 844
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور به مناسبت مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور متن پیام دکتر مجتبی نوروزی به شرح ذیل است : 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
اینک که انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به مرحله دوم کشیده شده، با سپاس و قدردانی از آحاد مردم بزرگ ایران که در مرحله نخست انتخابات شرکت کردند، ضمن دعوت‌مجدد از تمام مردم شریف کشورمان به خصوص دامپزشکان و پیرادامپزشکان خواستارم مشارکت‌ فعال و آگاهانه در انتخابات ۱۵ تیر داشته باشند .
 
 
بی شک حضور و مشارکت پرشور ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری برای کشور ثمرات بسیاری به دنبال خواهد داشت و ضمن خنثی کردن توطئه ‌های آشکار و پنهان دشمنان قسم خورده این سرزمین بلندآوازه، موجب افزایش همبستگی، ارتقاء سرمایه اجتماعی و تقویت وحدت ملی می شود.
 
انتخابات علاوه بر آنکه «حق اجتماعى» است یک «مسئولیت شرعى» و تکلیف الهى است. از این رو، همگان موظفیم که در اداء این تکلیف، اهتمام جدى داشته و در گزینش رئیس جمهوری که به موازین اسلامى پاى ‏بند بوده و به «دیانت»، «لیاقت» و «تخصص» او اطمینان داریم دقت کنیم و بدانیم که رأى امروز ما ضمن اینکه صلاح و سداد آینده کشور را رقم می زند، برگى از پرونده‏اى است که در پیشگاه شهیدان این آب و خاک بازخوانى مى شود.
 
در پایان، از خداوند بزرگ مى خواهیم که روح بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به خصوص شهید راه خدمت شهید آیت الله رییسی را قرین رحمت خویش قرار دهد و نظام اسلامى ما و در رأس آن رهبر معظم انقلاب «مدظه العالی» را با الطاف خاصه خود یاری فرماید و مردم متعهد ایران را در این امتحان الهى سربلند نموده و آنان را در جلب رضاى خود، توفیق عنایت فرماید ان شاء الله.
 
دکتر مجتبی نوروزی
معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور
  • گروه خبری: اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 322139
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه