بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور از یک شرکت دانش بنیان تولید واکسن‌های دامی

معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور در جریان بازدید از یک شرکت دانش‌بنیان تولید واکسن‌های دامی بر اهمیت حمایت از تولید داخلی و تولیدکنندگان در این مرز و بوم تاکید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان داپزشکی کشور، دکتر "مجتبی نوروزی"، معاون وزیر و رئیس این سازمان در جریان بازدید از شرکت دانش بنیان "ویرا واکسن"  ضمن تاکید بر اهمیت حمایت از تولید داخلی و تولیدکنندگان گفت: اگرچه ما توانایی تولید واکسن‌های به روز و قوی را داریم،  اما بر این اعتقاد هستیم که باید با توجه به توانایی بالقوه موجود این روند تقویت شود.
 
دکتر نوروزی با بیان اینکه همه واکسن‌های تولید شده باید کیفیت لازم و بالا داشته باشند گفت: سیاست ما پیشگیری است و در این راستا  کمک به تولید کنندگان که در خط مقدم هستند جزو اولویت‌های ماست.
رئیس سازمان دامپزشکی کشور افزود: ما باید در همه ارکان تولید و تحقیق و صادرات به خود باوری و برسیم و به توانایی‌های خود ایمان داشته باشیم.
 
در نهایت دکتر نوروزی و هیات همراه از دفتر دارو و درمان سازمان دامپزشکی کشور و ... از بخش‌های مختلف این شرکت بازدید کردند و در جریان روند تولید انواع واکسن قرار گرفتند.
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

Comments Counts : 0

Leave a Comments

لینک کوتاه