چاپ
ارسال به دوست

بازدید معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور از اداره کل دامپزشکی استان تهران

معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان با مدیران و کارکنان حوزه های مختلف در نشستی صمیمی از مساعی کارکنان بخش های مختلف در زمینه های مختلف خدمت رسانی به مردم تجلیل و تقدیر نمود و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت و به سوالات آنها پاسخ داد.

«دکتر علی صفر ماکنعلی» معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور روز شنبه 21 اردیبهشت ماه در محل اداره کل دامپزشکی استان  تهران حضور یافته و با مدیرکل و معاونین و پرسنل دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران  دکتر علی صفر ماکنعلی معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان با مدیران و کارکنان حوزه های مختلف در نشستی صمیمی از مساعی کارکنان بخش های مختلف در زمینه های مختلف خدمت رسانی به مردم تجلیل و تقدیر نمود و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت و به سوالات آنها پاسخ داد.

در این بازدید، دکتر ماکنعلی ضمن قدردانی از زحمات پرسنل دامپزشکی تهران، با تشریح وضعیت فعلی و برنامه های سازمان ؛از کارکنان خواست تا همانند گذشته با همت و تلاش، سازمان دامپزشکی  را در رسیدن به اهداف عالیه یاری نمایند.

دکتر ماکنعلی اداره  را همانند یک خانواده و گروهی منسجم خواند و تاکید کرد: هریک از اعضای این خانواده ؛نقشی منحصر به فرد و در عین حال هم راستا با اهداف عالیه سازمان  بر عهده دارد که رمز دستیابی و بهره مندی از نتایج شیرین موفقیت،انجام صحیح وظایف و مسئولیت توسط هر عضو این خانواده بزرگ است.

وی در پایان تصریح کرد: پیگیر تمامی مسائل و مشکلات کارکنان در همه بخشها در چهارچوب اختیارات و قوانین سازمان خواهیم بود.

در ادامه کارکنان مشکلات،دغدغه ها و درخواست های خود را مطرح نمودند و  دکتر ماکنعلی  هم به تمامی سوالات و ابهامات آنها پاسخ روشن دادند.

 

 

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ١٢٩٦٣٦/
  • ٠٨:٤٦ - 1398/02/22/
  • تعداد بازدید: 361
کلید واژه ها