چاپ
ارسال به دوست

باحضوررئیس سازمان دامپزشکی کشورصورت گرفت:

افتتاح خط بسته بندی گوشت قرمز درقم

باحضوررئیس سازمان دامپزشکی کشور،یک سالن قطعه بندی و بسته بندی گوشت قرمز درقم افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قم ، یک سالن قطعه بندی و بسته بندی گوشت قرمز با حضور ریاست سازمان دامپزشکی کشور ، مدیرکل دامپزشکی استان قم ،رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قم و مسئولین ادارات مختلف این اداره کل درشهرک صنعتی شکوهیه قم افتتاح گردید.

دکتررفیعی پور ریاست سازمان دامپزشکی کشور دراین مراسم اظهارداشت ، بقای دامپزشکی به تولیدکنندگان است و ذائقه مردم با پیشرفت صنعت تغییر میکند.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور افزود، وظیفه و تمام هم و غم سازمان دامپزشکی جلوگیری از بیماری دردام و طیور است. وی گفت،سعی و تلاش ما درحمایت از عملکرد مثبت شماست تا کیفیت درحد اعلاء آن صورت گیرد. دکتررفیعی پوربیان داشت، بنده به بازدید از مراکز و مجتمع ها اعتقاد راسخ دارم و از ادارات کل خواسته ام گزارش بازدیدها و نتایج آنرا به سازمان منعکس نمایند.

درپایان ریاست سازمان دامپزشکی کشور بهمراه مدیرکل دامپزشکی استان و ادارات تابعه با حضوردرسالن این مجتمع مرکز بسته بندی گوشت آنرا افتتاح نمودند.

شایان ذکراست که این مرکز بسته بندی درمتراژ 600 مترمربع ساخته و 50 نفر را بصورت مستقیم و 200 نفر را بصورت غیر مستقیم مشغول به کار و ظرفیت بسته بندی تا 10 تن را در روز دارا میباشد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ١٢٩٧٨٠/
  • ١٢:٥٨ - 1398/02/24/
  • تعداد بازدید: 396
کلید واژه ها