چاپ
ارسال به دوست

در گردهمایی سالانه مسئولین روابط عمومی‌های ادارات دامپزشکی استانها مطرح شد

رئیس جدید سازمان دامپزشکی سیاست‌های جدید روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور را تبیین کرد

رئیس جدید سازمان دامپزشکی کشور در گردهمایی سالانه مسئولین روابط عمومی‌های ادارات کل دامپزشکی استانها از توجه بیشتربه اطلاع رسانی و تولید و مدیریت محتوا در روابط عمومی‌ خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علی‌صفر ماکنعلی رئیس جدید سازمان دامپزشکی کشور امروز صبح با حضور در گردهمایی سالانه مسئولین روابط عمومی‌های ادارات کل دامپزشکی استانها که بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، سیاست‌های جدید سازمان دامپزشکی در شیوه انعکاس رویدادها و مدیریت اخبار و مطالب را تبیین کرد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی یکی از مهم‌‌ترین ارکان هر مجموعه است افزود: سالها پیش از این با توجه به اهمیت روابط عمومی و تولید خبر، کمیته ملی روابط عمومی در سازمان دامپزشکی با هدف تشکیل بانک جامع ظرفیت ها و توانمندی های مجموعه روابط عمومی و آموزش و توانمندسازی مهارتی کارشناسان روابط عمومی و تعیین سیاست های روابط عمومی سازمان در زمان تصدی اینجانب در دفتر سازمان های تخصصی، روابط عمومی و امور بین الملل شکل گرفت که در دوره مدیریتی جدید ، اقدمات این کمیته مورد توجه خواهد گرفت. و با توجه به اهمیت تاثیرگذاری و انتظارات عملکردی روابط عمومی، نسبت به تقویت جایگاه واقعی آن تجدید نظر خواهد شد.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه این تصمیم به معنای افزایش تعداد نیروی انسانی نیست، اضافه کرد: در واقع از آنجا که هدف دولت کوچک‌سازی است، باید بیشتر به ساماندهی و افزایش دانش و مهارت همکاران این حوزه اندیشید و برنامه‌ریزی کرد.

وی با بیان اینکه یکی از تحولات سازمان دامپزشکی، بهبود و اصلاح برنامه های روابط عمومی خواهد بود تصریح کرد: در واقع روابط عمومی‌ها باید بجای انعکاس اخبار مبالغه‌آمیز یا تمجید از مدیران مجموعه، به رفع نواقص و اشکالات اجرایی و اداری و اظهارات و اقدامات سازمان کمک مستقیم کنند گفت: بطور قطع با شناخته شدن بیشتر جایگاه حساس و خطیر سازمان دامپزشکی، امکان پیگیری مطالبات مجموعه نیز فراهم خواهد بود.

ماکنعلی با تاکید بر روش موفق کنترل بیماری‌های دامپزشکی در قالب برنامه کنترلی 5 محوری به یکی از بندهای این برنامه که آموزش و ترویج است اشاره کرد و افزود: در همین راستا اقدامات لازم جهت برگزاری دوره های آموزشی تخصصی با تدریس اساتید مجرب اعمال خواهد شد.

وی از روابط عمومی به عنوان چراغ راهنمای سیستم یاد کرد و خواستار افکارسنجی و تحلیل محتوای آن جهت رفع مشکلات مردم شد.

لازم به ذکر است در این گردهمایی دکتر ساسان والی زاده رئیس جدید روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی نیز حضور یافت.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٢١٥١/
  • ١٤:٣٩ - 1399/02/30/
  • تعداد بازدید: 448
کلید واژه ها